Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kłodnica Dolna

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

160 000 zł2 780 m² 57,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona, kształtna działka budowlana w Kłodnicy Dolnej, gm. Borzechów. Powierzchnia 2780m2, szerokość 28m. Część budowlana działki położona jest na wzniesieniu, z tyłu lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kłodnica Dolna

Kłodnica Dolna,lubelskie

300 000 zł112,40 m² 2 669,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 112 m2 w miejscowości Kłodnica Dolna, gmina Borzechów. Lokal mieści się koło parku, nad stawem. Idealne miejsce pod lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa przy lesie Maszki k. Wojciechowa

Maszki k. Wojciechowa(Kłodnica Dolna + 21 km)

375 000 zł14 300 m² 26,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w atrakcyjnym miejscu w promieniu 1 km dostępna jest rzeka Bystra oraz las, co czyni to miejsce doskonałym do codziennych spacerów i aktywnego wypoczynku. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Krótka

Mętów(Kłodnica Dolna + 23 km)

990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący piętrowy w stanie deweloperskim o konstrukcji dachu typu stropodach. Powierzchnia całkowita to 183m2. Zlokalizowany jest w miejscowości Mętów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Garbarska

Opole Lubelskie(Kłodnica Dolna + 24 km)

89 000 zł2 205 m² 40,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej. Lokalizacja: opole Lubelskie, ul. Garbarska Powierzchnia działki: 2205m2 ( 16m szerokości x 140m długości) Cena: 89tys. zł Działka numer: 2221 Dla terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Partyzantów

Nałęczów(Kłodnica Dolna + 25 km)

99 000 zł18,60 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Partyzantów w Nałęczowie! Na sprzedaż niewielka kawalerka. Lokal o powierzchni 18,6 mkw znajduje się na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kraśnik

Kraśnik(Kłodnica Dolna + 18 km)

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 80m2 - Kraśnik - Centrum Lokal dwupoziomowy, parter o powierzchni około 40m2 - na parterze jest przyłącze wody z kanalizacją! Przyziemie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Niedrzwica Kościelna

Niedrzwica Kościelna(Kłodnica Dolna + 6 km)

145 000 zł1 159 m² 125,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 18,5 km od lublina, pod zabudowę mieszkaniową lub usługową! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1159 m2 , położoną w miejscowości Niedrzwica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Osina

Osina(Kłodnica Dolna + 4 km)

949 000 zł284 m² 3 341,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący 284 m | Garaż | 30 arów | Osina, 30 km od Lublina Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 284 m , położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Trojaczkowice

Trojaczkowice(Kłodnica Dolna + 16 km)

432 000 zł2 700 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

biuro nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena. Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej, w planie zagospodarowania teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Motycz

Motycz(Kłodnica Dolna + 20 km)

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2000 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Kozubszczyzna

Kozubszczyzna(Kłodnica Dolna + 20 km)

520 000 zł1 680 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod dom lub bliźniaka! gm. Konopnica - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1680m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uregulowany stan prawny umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodnica Dolna

Kłodnica Dolna,lubelskie

130 000 zł80 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Oferujemy do sprzedaży dom 80 mkw działka 1375 mkw gm. Borzechów Kłodnica Dolna zabudowa siedliskowa , dom 80 mkw polecamy Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij